У Сумах визначили кого вакцинуватимуть від COVID-19 першими

0

Наразі у Сумах визначені цільові групи для здійснення першого етапу плану вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19 серед містян.

У Сумах визначили кого вакцинуватимуть від COVID-19 першими

Про це інформує Управління охорони здоров’я.

У першу чергу вакцинуватимуть працівників мобільних бригад з вакцинації, медичних працівників (лікарів та середній медичний персонал), які працюють у закладах охорони здоров’я, де надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірусну хворобу, працівників лабораторій, які проводять лабораторні дослідження на коронавірусну хворобу, людей, які перебувають у спеціалізованих закладах (інтернатах, будинках для осіб похилого віку тощо) та їх працівників, працівників екстреної медичної допомоги, включаючи водіїв, а також військовослужбовців, які беруть участь в ООС на Сході України.

Нагадаємо, Україна увійшла до переліку країн, яким Глобальна ініціатива «Gavi Covax» надасть вакцини від COVID-19 у першій хвилі розподілу, постачання 117 тис. доз вакцин компанії «Pfizer» – вже підтверджено. Постачання вакцин в Україну очікується в лютому поточного року.

Наступне постачання вакцин в рамках ініціативи «Covax» відбудеться з середини лютого до кінця другого кварталу 2021 року – Україна отримає від 2,2 млн. до 12 млн. доз вакцин компанії «AstraZeneca» (Великобританія та Оксфордський університет) та «NovaVax» (США). Вакцини, які надійдуть для імунізації українців, виробляються за ліцензійними угодами на потужностях підприємства «Serum Institute» (Індія).

Коментувати
26 лютого 2021
25 лютого 2021
24 лютого 2021
23 лютого 2021
22 лютого 2021
19 лютого 2021
18 лютого 2021