У Сумах визначили переможців боксерського турніру пам’яті Андрія Реути (ФОТО)

2

Сьогодні, 12 листопада, у СК “Олімп” пройшли фінальні бої триденного боксерського турніру пам’яті Андрія Реути – сумського бійця, який загинув, обороняючи Україну.

У Сумах визначили переможців боксерського турніру пам’яті Андрія Реути (фото Андрія Букіна)

Загалом до обласного центру приїхало близько 100 спортсменів з різних міст України, віком від 10 до 15 років. Перші поєдинки відіграли в п’ятницю. У півфіналі на ринг вийшло близько 27 пар боксерів.

Проте сьогодні, 12 листопада, у фіналі турніру переможцями стали лише 25 спортсменів.

Перші місця до Глухова повезли Сергій Єремін, Нікіта Кукелка, Богдан Рева та Сергій Побережник. Серед сумчан переможцями стали Захар Дахно, Євген Коренєв, Данііл Нестерко, Ілля Зайченко, Павло Сроліков і Денис Кузьменко. Переможцями стали і лебединці Костянтин Верхов, Ростислав Прокопович, Денис Заплюсвічка та Олег Михайленко, харків’янин Нікіта Прокопенко, боксер з Тростянця Максим Зайкін, з Ніжина – Данііл Кущ, з Бурині – Андрій Постол і спортсмен з міста Заводське Сергій Лесик. До Охтирки перші місця повезли Віталій Залавський, Данііл Залавський і Влад Колесник, до Калинівки – Влад Лісовий, Тарас Кім і Володимир Єременко.

Боксер з Калинівки Тарса Кім

Боксер з Калинівки Тарас Кім (фото Андрія Букіна)

Окрім цього, “За волю до перемоги” нагородили Дениса Болбота, у номінації “Краща техніка і тактика” переміг Данііл Нестерко, а кращим боксером став Нікіта Кукелка.

Данііл Нестерко, переможець у номінації "Краща техніка і тактика"

Данііл Нестерко, переможець у номінації “Краща техніка і тактика” (фото Андрія Букіна)

На турнірі визначили і кращого суддю. Ним став Андрій Мовчан.

Нагадаємо, організатори заходу – боксерський клуб “Суми-Бокс” та громадська організація “Клуб “Шанс” провели цей турнір, щоб зберегти світлу пам’ять про сумського бійця Андрія Реуту та його життєвий шлях, сповнений спорту та любові до України.

Андрій Реута був один із тих, хто пішов добровольцем у батальйон “Донбас”. Він зарекомендував себе справжнім бійцем під Іловайськом і став одним з небагатьох, хто увійшов до штурмової групи “Донбас”, яка брала участь у боях під Вуглегірськом, де й сталася трагедія.