У Сумах з GPS-датчиками майже всі тролейбуси

1

У Сумах GPS-датчиками охопили практично всі тролейбуси КП «Електроавтотранс» – наразі пристроями оснащені 52 тролейбуса при максимальному випуску 45 одиниць. Це стало можливим після того, як переможець недавніх тендерів з постачання 24 GPS-датчиків для тролейбусів і шести датчиків для автобусів ФОП Сергій Светайло завершив установку приладів на сумський електротранспорт. Про це повідомляє Транспортний портал міста Суми. 

У Сумах з GPS-датчиками майже всі тролейбуси

У Сумах з GPS-датчиками майже всі тролейбуси

Інформація з датчиків передається на сайти eway.in.ua і avtobus.sumy.ua, завдяки чому мешканці Сум можуть бачити, чи їде в потрібному напрямку тролейбус, і як довго його необхідно очікувати. Крім цього, як повідомив Сергій Светайло, він розробив модуль для диспетчерів депо, який дозволяє оперативно змінювати прив’язку тролейбуса до маршруту, якщо машина змінює напрямок руху. На даний момент цей модуль працює тільки для нових датчиків. Установку GPS-пристроїв на автобуси переможець торгів має намір почати найближчим часом після отримання відповідного дозволу від КП «Електроавтотранс».

У грудні 2016 року КП «Електроавтотранс» вже проводило тендери із закупівлі датчиків GPS. Тоді на кошти бюджету підприємство придбало 28 датчиків на тролейбуси за 167,3 тис. гривень і 20 датчиків на автобуси за 119 тис. гривень у ТОВ «Смарт Санрайз». Фірма зі статутним капіталом 100 гривень була зареєстрована в сусідньому від Сумської міськради будівлі за три місяці до тендерів і запропонувала найбільшу ціну. Всі пропозиції учасників з меншою ціною були відхилені.

Цього разу згідно з результатами торгів переможець запропонував поставити 24 датчика для тролейбусів за 64,3 тис. гривень і шість датчиків для автобусів за 16,1 тис. гривень.

Наразі в розпорядженні КП «Електроавтотранс» знаходяться 72 пасажирських тролейбуса і 27 автобусів середньої місткості, в тому числі п’ять автобусів «Руслан» 2009 року випуску, які не експлуатуються тривалий час. За даними підприємства, максимальний випуск на лінії в будні становить 45 тролейбусів і 16 автобусів, а у вихідні – 30 тролейбусів і 14 автобусів.

Коментувати

1 Коментар
Сергій
• 12:00 | 09 жовтня 2017

“охопили практично всі тролейбуси” – брехня. Зараз заглянув на сайт – на маршруті ЖОДНОГО тролейбуса №3,№4,№12,№15,№18… Або вони не на маршруті (що неймовірно) або таки датчиків на них нема…

Відповіcти
21 вересня 2018