У Сумах з’явився новий арт-об’єкт, створений спільнотою дітей, батьків і художників

0

В обласному центрі завершили реалізацію проєкту «Громадянська освіта молоді через створення об’єктів вуличного мистецтва».

Фото: Сумська міська рада

Втілювали його у життя громадська організація «Бюро Арт» спільно з вихованцями, батьками Сумської спеціалізованої школи та художником Михайлом Тютюником.

Про це інформують у Сумській міській раді.

Фото: Сумська міська рада

Фото: Сумська міська рада

Ми мали величезне прагнення розповісти всьому місту про світ цих дітей, переконати всіх дорослих, що діти спеціальної школи, хоч і мають інвалідності, але здатні втілювати такі ж самі проєкти, як і діти звичайних шкіл. Ми хотіли заявити людям, які живуть поряд зі школою, що діти, які тут навчаються, мають такі ж мрії, як і інші. Нарешті, ми хотіли показати, що ці мрії збуваються! – розповів керівник проєкту Вадим Дубодєлов.

Жодна деталь малюнка не була вигадана художником – кожен образ був намальований кимось із учнів. Берегиня, яка захищає дітей, книжка як спосіб піднятися суспільними сходинками, дім і корівка – як символи спокійного й затишного майбутнього, корабель і пальми, як бажання вирушити в мандри, кіт – як пам’ятний похід дітлахів до притулку тварин, ровер – як підліткова мрія… Все має значення, все зроблено ними! – поділилася враженнями арт-куратор проєкту Римма Миленкова.

До слова, громадська організація «Бюро Арт» поєднала роботу над муралом з онлайн зустрічами.

Коментувати
25 січня 2021
22 січня 2021
21 січня 2021
20 січня 2021
19 січня 2021
18 січня 2021
15 січня 2021