У Сумах запрацював перший комунальний комп’ютерний томограф

0

У КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона», яке ввійшли до нового переліку закладів для госпіталізації пацієнтів із COVID-19, відкрили кабінет комп’ютерної томографії.

Фото: СМР

Про це інформує сумська міська рада. 

Дослідження проводяться на апараті Insitum 32 виробництва компанії SinoVision. Серед особливостей рентгенівських сканерів компанії SinoVision – знижене променеве навантаження, прискорене сканування з одержанням чіткого і детального зображення, що дозволяє виявляти дрібні патологічні зміни в будь-якій частині організму людини. Апарат можна застосовувати для дослідження кістково-м’язової системи, структур головного мозку, органів черевної порожнини і малого тазу, ангіографії магістральних і периферичних кровоносних судин.

Апарат придбали в лізинг. Кошти за нього (12,99 млн грн) мають бути повернуті впродовж 18 місяців без додаткових виплат.

Для роботі на обладнанні підготували чотирьох лікарів і чотирьох рентгенлаборантів, що дає змогу працювати в цілодобовому режимі.

Пацієнтів стаціонару КНП «Клінічна лікарня Святого Пантелеймона» обстежуватимуть безоплатно. Іншим робитимуть КТ на платній основі. Вартість наразі прораховують, але очікується, що вона буде нижчою, ніж у приватних медзакладах. Обстеження амбулаторних хворих проводитиметься за попереднім записом через кол-центр КНП.

Окрім цього, придбано апарат КТ для КНП «Клінічна лікарня № 5», а також сумська громада фінансово долучиться до закупівлі такого ж обладнання для КНП «Сумський обласний клінічний онкодиспансер».

Коментувати
26 липня 2021
23 липня 2021
22 липня 2021
21 липня 2021
20 липня 2021