У Сумах завершився тиждень тестування на ВІЛ і гепатити: фоторепортаж семи днів

0

У Сумах завершився Європейський тиждень тестування! Із 20 по 27 листопада фахівці КНП СОР “Обласний клінічний медичний центр соціально-небезпечних захворювань” та мобільна амбулаторія громадської організації “Клуб “Шанс” безкоштовно тестували містян на ВІЛ, вірусні гепатити В і С на різних локаціях. Ми побували з ними на виїздах, аби показати, як роблять тести жителям і гостям обласного центру. 

Розпочався тиждень тестування з локації “Курський ринок”. Тести робили працівниці обласного медичного центру соціально-небезпечних захворювань Алла Буковцева та Оксана Карпенко.

Локація Курський ринок

Локація Курський ринок

Локація Курський ринок

Другою локацією став ТЦ “Мануфактура”. Тестування проводили швидкими тестами, тож результат був відомим уже через 15 хвилин.

Локація ТЦ “Мануфактура”

Локація ТЦ “Мануфактура”

Локація ТЦ “Мануфактура”

Третя акція відбулася поблизу “Ринку СКД”. За перші дні саме сюди прийшла одна з найбільших кількостей людей. Там протестували 31 бажаючого. Окрім цього, на цій локації організаторам допомагали студентки кафедри “Громадське здоров’я” Медичного інституту СумДУ.

Локація “Ринок СКД”

Локація “Ринок СКД”

Найбільш людним стало тестування поблизу ТРЦ “Атріум”. Попри дощ, протестуватися на ВІЛ і гепатит С туди прийшли 32 людини.

Локація “ТРЦ “Атріум”

Локація “ТРЦ “Атріум”

У четвер містян безкоштовно тестували просто в центрі міста, біля Альтанки.

Локація “Альтанка”

Локація “Альтанка”

Останній день Європейського тижня тестування відбувся біля дитячого парку “Казка”. Окрім проведення тестів сумчанам видавали цікаві інформаційні брошури.

Локація “Парк “Казка”

Локація “Парк “Казка”

Загалом, за цей час фахівцям КНП СОР Обласний клінічний медичний центр соціально небезпечних захворювань
вдалося протестувати: 194 людини на ВІЛ, 194 людини на Гепатит С, 90 людей на Гепатит В.

Із усіх протестованих: один тест на ВІЛ показав позитивний результат та два тести на Гепатит С показали позитивні результати.

Кампанія тижня Європейського тестування завершилася, але не завершилося тестування на ВІЛ і вірусні гепатити В та С. Пам’ятайте, раз на рік ви можете безкоштовно пройти тести у свого сімейного лікаря, спеціалізованих медичних закладах чи ВІЛ-сервісних громадських організаціях!
Коментувати
25 січня 2021
22 січня 2021
21 січня 2021
20 січня 2021
19 січня 2021
18 січня 2021
15 січня 2021