У Сумах знову посилили карантин: нові правила

0

Учора, 8 вересня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Сумської міської ради внесли чергові зміни до рішення «Про заходи під час карантину щодо запобігання розповсюдженню на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2».

У Сумах знову посилили карантин: нові правила

На основі прийнятих рішень державною, обласною та міською комісіями з питань ТЕБ і НС та задля запобігання поширенню коронавірусу, проведення масових заходів дозволили лише за умови участі не більш як 100 осіб та більше однієї особи на 10 м2 площі будівлі або території та за умови вдягнутих засобів індивідуального захисту на ніс та рот, навіть на вулиці.

Перебування в громадських місцях за визначенням чинного законодавства (зупинки громадського транспорту, пасажирський транспорт, церкви, собори, дитячі майданчики, зони відпочинку, комп’ютерні клуби, ліфти, будинкові сходи, під’їзди тощо) дозволяється також лише в масках/респіраторах. При перебуванні в пасажирському транспорті відповідальність за порушення норм карантинних заходів, а саме штраф у розмірі 17 тис. грн., покладається як на водія, так і на пасажира безпосередньо.

Проведення дискотек, робота розважальних закладів, нічних клубів, діяльність закладів громадського харчування з організації дозвілля (ресторани, бари, закусочні, кафетерії, буфети тощо) крім діяльності з надання послуг громадського харчування зі здійсненням адресної доставки замовлень, а також проведення концертів, крім тих, які проводяться закладами культури, діяльність яких протягом останнього року є основним видом діяльності, – під забороною.

У сфері надання послуг громадського харчування дозволяється робота літніх майданчиків з 07:00 до 22:00 години (без організації дозвілля) за умови дотримання протиепідемічних заходів на період карантину.

Своєю чергою відділ охорони здоров’я зобов’язали до 10 вересня опрацювати питання забезпечення в лікувальних закладах міста додаткових місць для лікування хворих на COVID-19.

Рішення набуває чинності з моменту прийняття.

Коментувати
16 жовтня 2020
15 жовтня 2020
13 жовтня 2020
12 жовтня 2020
09 жовтня 2020