У сумській дитячій лікарні запрацювало нове обладнання

0

У Сумському міському центрі дитячої хірургії, ортопедії та травматології ввели в експлуатацію нове медичне обладнання.

Фото: СМР

Про це інформують у сумській міській раді.

Зокрема, серед нових медприладів: ендоскопічна система з високочастотним електрохірургічним апаратом експертного класу та комплексом інструментів і аксесуарів.

У сумській дитячій лікарні запрацювало нове обладнання

Це дасть змогу розвивати новий напрямок надання медичної допомоги – інтервенційну ендоскопічну хірургію. Це дозволить проводити радикальні втручання чи інвазивні діагностичні процедури через лінійні розрізи та точкові проколи тканин, а також через природні фізіологічні отвори, за допомогою ендоскопічного обладнання. Для таких операцій характерна мала травматичність, а пацієнти швидко відновлюються після процедури.

Також заклад придбав пересувний рентгенівський апарат типу С-дуга моделі «Symbol 5R9» – сучасний цифровий рентгенівський апарат для вирішення широкого спектра клінічних задач методом рентгеноскопії і рентгенографії. Його найвища якість зображень, відкрита модульна архітектура, широкий модельний ряд, просте позиціонування С-дуги, а також компактні розміри дозволяють максимально ефективно використовувати апарат у медичному закладі.

Коментувати
12 квітня 2021
09 квітня 2021
08 квітня 2021
07 квітня 2021