У Сумській лікарні змонтували новий ангіограф

0

На базі Центральної міської клінічної лікарні змонтували сучасний ангіограф для кабінету ангіографії.

Суми ангіограф

Фото: МОЗ України

Ангіографічне обладнання придбали через закупівлю Міністерства охорони здоров’я України, повідомляють у відомстві. 

Наразі у Центрі цереброваскулярної та серцево-судинної патології є можливість проводити ендоваскулярні та нейрохірургічні втручання у разі інфарктів та інсультів. Крім того, у центрі проводять оперативні втручання на головному та спинному мозку відкритим та ендоскопічним доступами, а також системний тромболізис у разі інфарктів та ішемічних інсультів в межах терапевтичного вікна.

Поява новітнього апарату відкриває нові можливості для роботи Центру цереброваскулярної та серцево-судинної патології, до якого входять відділення інтервенційної кардіології та інтенсивної терапії, нейрохірургічне відділення, відділення неврології з палатами інтенсивної терапії та реабілітаційне відділення.

Ангіографічне обладнання дозволяє обстежувати та лікувати патології судин різних органів і систем, а також визначає місце звуження, закупорки або ж розширення судини, наявність внутрішньої кровотечі, поширення пухлинного процесу та інші процеси та хвороби, які виявити іншим шляхом не вдається.

Окрім того, воно дає можливість оперативно та достовірно діагностувати захворювання серцево-судинної системи людини, тож допоможе кардіологам та нейрохірургам максимально оперативно надавати медичну допомогу у випадку інсульту чи інфаркту міокарда. Завдяки такому апарату можна буде здійснювати всі види ендоваскулярних втручань.

Суми ангіограф

Фото: МОЗ України

Команда медиків лікарні пройшла спеціалізоване навчання для роботи на новому обладнанні. Відповідні документи на ліцензування подані до Державної інспекції ядерного регулювання України.

Нагадуємо, що у 2021 році ДП «Медичні закупівлі України» на замовлення Міністерства охорони здоров’я закупило 24 стаціонарні цифрові ангіографічні рентгенівські системи на 210 млн грн.

***

Більше новин Сум і Сумщини читайте у нашому Телеграм-каналі Трибуна.Суми

Коментувати
07 грудня 2022
06 грудня 2022