У Сумській області на дорогах державного значення вводять обмеження руху транспорту з осьовим навантаженням понад 7 тс

0

Таке обмеження здійснюється у зв’язку із значними деформаціями дорожнього покриття та з метою збереження його від подальшого руйнування при весняному перезволоженні верхніх шарів земляного полотна.

За інформацією управління інфраструктури облдержадміністрації, з 12 березня до 15 квітня 2020 року вводиться обмеження руху транспортних засобів, інших самохідних машин і механізмів, автомобільними дорогами загального користування Сумської області з осьовим навантаженням понад 7 тонн на ось – на дорогах державного значення (національних, регіональних, територіальних).

Обмеження не стосуються: транзитного транспортного засобу, що перетинає державний кордон; пасажирського транспорту загального користування; транспорту, що перевозить товари першої необхідності; аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій; транспортних засобів дорожніх організацій Укравтодору, а також транспорту, що виконує роботи за ордерами Служби автомобільних доріг.

Перелік ділянок автомобільних доріг загального користування державного значення Сумської області, де обмежено рух вантажних транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, дивіться на фото.

У Сумській області на дорогах державного значення вводиться обмеження руху транспорту з осьовим навантаженням понад 7 тс 

У Сумській області на дорогах державного значення вводиться обмеження руху транспорту з осьовим навантаженням понад 7 тс

Коментувати
07 квітня 2020
06 квітня 2020
03 квітня 2020
02 квітня 2020