У Сумській області розпочнеться ІФА-тестування, що дозволить виявити антитіла до коронавірусу

0

Про це у програмі «Свобода слова» на ICTV повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

У Сумській області розпочнеться ІФА-тестування, що дозволить виявити антитіла до коронавірусу

Ми запускаємо тестування, що дозволить ретроспективно подивитися наявність антитіл, і подивитися епідеміологічно, чи були пропущені такі випадки (захворювання на COVID-19 – ред.). Перші такі випадки будуть досліджуватися в Одеській та Сумській областях. ІФА-тести до нас уже зайшли. Ми розпочинаємо тестування і будемо бачити реальну картину, – розповів Віктор Ляшко.

Головний державний санітарний лікар наголосив, що також буде розширено тестування методом полімеразно-ланцюгової реакції.

Ми говорили, що можемо збільшити кількість тестувань до 30 тисяч на тиждень, зараз ми тестуємо 5-6 тисяч осіб на добу, ми вже вийшли на норматив, про який говорили. Далі наша норма – збільшити до 80 тисяч, – зазначив заступник міністра і додав, що також досліджуються на коронавірус зразки, взяті в померлих, у яких були діагностовані пневмонії або інші легеневі захворювання. Це робиться, аби виявити якомога більше випадків захворювання на COVID-19.

Коментувати
18 вересня 2020
17 вересня 2020
16 вересня 2020
15 вересня 2020
14 вересня 2020
11 вересня 2020