У Сумському обласному онкодиспансері відкрили кабінет із сучасним мамографічним обладнанням

2

Сучасний мамограф отримав заклад як переможець конкурсу від Благодійного Фонду “Здоров’я жінки і планування сім’ї” серед 19 державних медичних закладів обласного рівня, – повідомляють на офіційному порталі Сумської ОДА.

Фото: sm.gov.ua

За словами начальника обласного управління охорони здоров’я облдержадміністрації, мамограф невдовзі доукомплектують, аби з його допомогою жінки в області могли проходити діагностику.

До кінця літа ми плануємо завершити капітальну реконструкцію колишньої поліклініки обласної лікарні, де буде створена двоповерхова онкологічна поліклініка. Наразі вже є домовленість з народними депутатами від Сумщини про те, що ми за кошти ДФРР та обласного бюджету зробимо ремонтні роботи. А потім займемося покращенням обладнання, – повідомив Сергій Бутенко.

Фото: sm.gov.ua

За словами головного лікаря обласного онкодиспансеру Володимира Кононихіна, сучасний цифровий комп’ютерний мамограф надає можливість, у першу чергу, підвищити якість дослідження молочної залози, дозволяє проводити більш точну і детальну діагностику за рахунок можливостей постпроцесінгової обробки отриманих зображень: зміна рівня яскравості і контрастності; виділення та збільшення “зацікавленої” ділянки; акцентування на дрібних деталях і найтонших структурах, змінюючи їх візуальні якості.

Фото: sm.gov.ua

Такий мамограф не потребує використання плівки і хімічних реактивів, що сприяє отриманню економічного і екологічного ефекту та підвищить пропускну здатність кабінету мамографії.

Коментувати

2 Коментарів
Алина
• 16:35 | 23 січня 2019

Добрый день! Как можно записаться на маммограф? Какая цена?

Відповіcти
Громика Наталія
• 16:46 | 23 січня 2019

Це питання краще адресувати спеціалістам онкодиспансеру

Відповіcти
16 серпня 2019
15 серпня 2019
14 серпня 2019