У Тростянці облаштують інклюзивний дитячий майданчик

0

Інклюзивний дитячий майданчик у Тростянці має з’явитися в парку ім. П. І. Чайковського, – повідомляють у міськраді

Парк ім. Чайковського у Тростянці

Парк ім. Чайковського у Тростянці

На облаштування цього майданчика Тростянецька міська рада виграла грант у сумі 105 тисяч гривень, завдяки участі в конкурсі “Ініціативи із застосуванням принципів універсального дизайну та доступності”.

Крім того, 45 тисяч гривень на втілення проекту в життя отримано від благодійного фонду “Friendly People”, ще 36, 5 тисяч гривень виділили із міського бюджету Тростянця.

Створення інклюзивного майданчика з сучасним ігровим обладнанням дасть можливість тростянецьким діткам з інвалідністю розважатися, гуляти на свіжому повітрі, спілкуватися з однолітками, знаходити нових друзів.

Зважаючи на високі вимоги до обладнання, яке планується встановити на інклюзивному дитячому майданчику, із загальної кількості потенційних постачальників було обрано лише 2 компанії. Ними стали такі виробники дитячих майданчиків, як VEMA Kids (м. Київ) та KINDERLAND (м. Харків).

Цього тижня будуть укладені угоди про поставку відповідного дитячого ігрового обладнання. А вже наприкінці серпня інклюзивний майданчик планують встановити й урочисто відкрити в міському парку ім. П. І. Чайковського.

Коментувати

15 лютого 2019
14 лютого 2019
13 лютого 2019