У яких закладах професійної освіти Сумщини створять навчально-практичні центри

0

На цей рік держава виділила 50 млн гривень на модернізацію закладів профосвіти – за ці кошти на базі 45 профтехів створять навчально-практичні центри (НПЦ), де учні працюватимуть із сучасною технікою та матеріалами. 

Фото: Навчально-практичний центр на базі «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту»

На Сумщині навчально-практичні центри відкриють у ДНЗ “Сумське міжрегіональне вище професійне училище” та ДНЗ “Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти”.

Зокрема, у першому готуватимуть робітників за професіями: “Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж”, “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”, “Електромонтажник силових мереж та електроустаткування”.

У ДНЗ “Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти” готуватимуть за професіями: “Слюсар-ремонтник”, “Слюсар-інструментальник”, “Слюсар з механоскладальних робіт”, “Слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів”, “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”, “Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування”.

Загалом, НПЦ є важливою платформою для підготовки учнів, де вони вчаться працювати із сучасними матеріалами, обладнанням та технологіями. Але також центри відкривають додаткові можливості для самих закладів профосвіти, які, наприклад, можуть залучати додаткові кошти, організовуючи курси підвищення кваліфікації, навчання дорослих.

Ознайомитися з переліком закладів, де відкриватимуть навчально-практичні центри, можна за посиланням.

Нагадаємо, у грудні на базі державного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту» відкрили Навчально-практичний центр із підготовки робітників за професіями «Електрозварник ручного зварювання», «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машинах» та «Зварник».

Коментувати
23 червня 2020
22 червня 2020
19 червня 2020
18 червня 2020
17 червня 2020
16 червня 2020