У жовтні на Сумщині стартує осіння призовна кампанія

0

1 жовтня на Сумщині починається осінній призов на строкову військову службу. На необхідності виконання планового завдання, доведеного районам області та містам обласного значення, наголосив заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош. 

Сумщині необхідно відправити на строкову військову службу 741 особу

За його словами, Сумська область виконала план весняного призову на 100%, окремі міста та райони перевиконали план, тоді як інші не спромоглися дотягти й до 80%.

Так не має бути, тому в цьому році є ініціатива стимулювати фінансово тих керівників районів, які виконають план призовної кампанії, – зазначив Іван Боршош.

Як повідомив начальник обласного управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Віталій Тимошенко, Сумщині збільшили план призову на строкову військову службу. Наразі нашій області необхідно відправити на строкову військову службу 741 особу. Крім того, нинішня осіння призовна кампанія триватиме з 1 жовтня по 31 грудня.

Я хочу заспокоїти батьків: юнаки, які проходитимуть строкову службу, не направлятимуться в зону проведення бойових дій. Тому вам не треба хвилюватися за своїх дітей, – наголосив посадовець.

Заступник обласного військового комісара Сергій Шуляков повідомив, що із 741 призовників, які доведені планом, 369 осіб направлятимуться служити у Збройних Силах України, 266 осіб – до Нацгвардії, 43 особи – до Державної спеціальної служби транспорту, 63 особи – до Державної прикордонної служби України.

Коментувати

24 травня 2019
23 травня 2019
22 травня 2019