Still Strong: лікарі об’єдналися, щоб надавати безплатну допомогу цивільним та військовим з травмами голови та шиї

0

Українські лікарі створили благодійний проєкт Still Strong («Все ще сильні»), метою якого є обʼєднання українських та іноземних фахівців для безплатної допомоги захисникам і захисницям, а також цивільним із травмами голови та шиї, йдеться у повідомленні на фейсбук-сторінці ініціативи.

У проєкті Still Strong об’єднуються найкращі фахівці різних спеціальностей. Допомога пацієнтам організовується на базі медичних закладів-партнерів проєкту в Івано-Франківську, Києві, Львові та Одесі.

«Як медики ми, на жаль, не можемо знищити ворогів, але можемо вкластися у перемогу, віддячуючи нашим героям за їхні подвиги. Ми лікуємо рани війни та допомагаємо військовим отримати якісне лікування та відповідну реабілітацію, аби повернутися до активного життя. У Still strong ми об’єднали найкращих лікарів різних спеціальностей та клініки, де будуть проводитися оперативні втручання пацієнтам» — йдеться у повідомленні ініціативи.

❗️Якщо ви або ваша близька людина є військовим/ою з травмою голови та шиї, заповніть цю форму або зателефонуйте за номером +38 (066) 674-99-86.

Фото автора Raul Infante Gaete

***

Слідкуйте за сторінками нашого видання у Telegram, Facebook та Instagram.

Коментувати
03 лютого 2023
02 лютого 2023
01 лютого 2023
31 січня 2023