В Сумах презентували нові автобуси (+ фото та відео)

0

Сьогодні, 3 жовтня, пресі показали нові автобуси середньої місткості, котрі нещодавно прибули на підприємство КП “Електроавтотранс”. Поповнення дозволить відкрити нові комунальні маршрути на Добровільну та Тополянську.

Кожен з трьох автобусів має 21 місце для сидіння, а загалом одночасно може перевозити 52 людини. В салоні передбачено опалення, а в кабіні водія також кондиціонар. Задній посадковий майданчик обладнаний для візків.

Як повідомив директор КП “Електроавтотранс” Віталій Однорог, завод- виробник в якості бонусу безкоштовно встановив в салонах відеоспостереження та надав ремкомплек для першого ТО.

Кожен автобус обійшовся бюджету міста в 1 млн 972 тис грн. За словами Віталія Однорога, вони не будуть прив’язані до конкретних маршрутів. Але загальне збільшення автопарку дозволить запровадити нові комунальні маршрути на Добровільну та Тополянську. Ці маршрути з’являться після затвердження їх виконкомом в кінці цього місяця. Попердньо заплановано, що на Добровільну буде їздити 1 автобус, а на Тополянську 2.

Під час презентації нового транспорту пролунала й обіцянка вчасно ремонтувати ті автобуси, що вже працюють у місті. Відсутність вчасного ремонту – одна з претензій, котрі депутати міської ради минулого тиждня пред’явили керівнику “Електроавтотрансу”.

Нові автобуси схожі на ті, що вже працюють в місті

Нові автобуси схожі на ті, що вже працюють в місті

Водіїв на нові автобуси поки не призначено. Їх частково наберуть з досвідчених кадрів, частково з нових. Нагадаємо, наразі підприємство проводить набір водіїв.

В кінці презентації мер Сум Олександр Лисенко випробував один з нових автобусів, проїхавши на ньому коло по території підприємства.

Коментувати

19 вересня 2018