В Сумах відбувся святковий парад (фото та відео)

0

Сьогодня, 14 жовтня, в Сумах відбувся святковий парад на честь Дня захисника України. Військові частини, кадети та слухачі військової кафедри пройшли урочистим маршем через центр міста.

Колони військових крокують від Меморіала Слави до майдану Незалежності

Колони військових крокують від Меморіала Слави до майдану Незалежності

Урочистості розпочались вранці на Алеї героїв, де поховані бійці, що загинули під час військових дій в зоні АТО.
Об 11 годині сумські військові частини вишукувались на майдані Незалежності. Тут же була виставлена військова техніка, представлені різні види оснащення та озброєння. Виставка викликала неабиякий інтерес як у дітей, так і в дорослих.

Парад розпочався з привітальних слів керівництва області та міста. Багатьом сумським військовим вручили нагороди та подарунки. Не забули і про волонтерів, що допомагають українському війську: їм вручили нагороди Президента України. Під час урочистостей відбулась посвята молодих козачат. На завершення заходу пролунав молебень.

Хоча під час святкового заходу постійно пускався дощ, більшість глядачів лишились до кінця параду та на святковий концерт.

День захисника України відзначають на свято Покрови Пресвятої Богородиці, як і День Українського козацтва. Це день було обрано у зв’язку з тим, що саме Богородиця з давніх часів вважалась заступницею українського козацтва.

Коментувати

07 грудня 2018