Вчитися модно завжди: п’ять курсів для дорослих у Сумах

1

Сьогодні, 15 червня, Україна відзначає День захисту людей поважного віку. «Трибуна» зібрала для вас кращі п’ять можливостей саморозвитку. Вони розраховані не лише на молодь, а й на дорослих людей. Тому шукайте вільну хвилинку та починайте.

Вчитися модно завжди: п’ять курсів для дорослих у Сумах

Курси програмістів

Вчитися ніколи не пізно, а програмування – не виняток. Фонд BrainBasket Foudation пропонує кожному таку можливість. Бажаючі можуть зареєструватися на сайті фонду у вкладці Technology Nation. Заняття проходять у приміщенні Сумської обласної наукової бібліотеки.

Навчитися шити легко

На базі Сумського центру з дизайну та сфери послуг відкрилися безкоштовні курси з крою та шиття для тих, кому за 45. Курси тривають три місяці, набір ще триває. Одна з вимог до охочих узяти участь в програмі – не стояти на обліку в центрі зайнятості на момент навчання.

Клуб англійської мови

Давно мріяли вивчити англійську? Не важливо, вам 20 чи 40 років. Знання мови не буває даремним. Тому English speaking club Sumy запрошує усіх охочих на зустрічі. Де? Сумська обласна наукова бібліотека. Коли? Середа та четвер (окрім останнього четверга місяця) о 17:30.

Вчитися, не виходячи з дому

 «Prometheus» – український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Проходьте курси, не виходячи з дому чи в дорозі. Все, що Вам знадобиться, – це доступ до інтернету та будь-який ґаджет. Ресурс співпрацює з викладачами ВНЗ України. Користувачі, які успішно складуть всі проміжні та фінальні завдання, зможуть отримати сертифікат про завершення курсу з підписом викладача.

Курси від Сумського державного університету

«Екзаменаріум» – онлайн-платформа для навчання. Сайт пропонує навчання за п’ятьма напрямками – право, маркетинг, менеджмент, фінанси та економіки. Щоб почати, достатньо зареєструватися та обрати бажаний напрям.

Якщо немає часу на довготривалі курси, то запрошуємо вас на відкриту лекцію про зміну професії та самореалізацію. 20 червня о 18:30 у Конгрес-центрі СумДУ.

Коментувати

1 Коментар
тетяна
• 01:31 | 17 червня 2018

Перше посилання не працює

Відповіcти
15 лютого 2019
14 лютого 2019
13 лютого 2019