Великдень без ексцесів: порядок на Сумщині забезпечуватимуть 700 правоохоронців

0

Майже сім сотень поліціянтів здійснюватимуть охорону публічного порядку під час великодніх свят. Про це йшлося у ході відеоселекторної наради, – повідомляють у регіональному управлінні Нацполіції.

Фото Нацполіції Сумщини

Фото Нацполіції Сумщини

Великодні богослужіння відбудуться у понад 250 населених пунктах Сумщини. До церкви планують іти близько 85 тисяч вірян.

Ми маємо зробити все, аби свято Великодня на Сумщині, що є прикордонним регіоном, відбулося у спокійній та мирній обстановці, без порушень громадського порядку чи загострення криміногенної ситуації. Найперша і найголовніша наша задача – забезпечити правопорядок на вулицях населених пунктів та безпеку та комфорт нашим громадянам, швидко та ефективно реагувати на всі повідомлення про злочини чи правопорушення, уникати провокаційний проявів та упереджувати будь-які конфліктні ситуації, – наголосив начальник ГУНП у Сумській області Микола Лушпієнко.

За словами керівника Нацполіції Сумщини, публічний порядок забезпечуватимуть 700 правоохоронців і 60 представників громадських формувань.

Також чергуватиуть 267 рятувальників. У посиленому режимі працюватимуть групи «швидкого реагування», кінологічна та вибухо-технічна служби. Передбачена робота додаткових слідчо-оперативних груп.

Вже працює Оперативний штаб, до складу якого увійшли представники галузевих служб поліції. Вони у щодобовому режимі будуть моніторити перебіг подій, аби вчасно відреагувати на будь-які зміни в ситуації й надати за необхідності потрібну допомогу.

Забезпечуватимуть правопорядок на вулицях міст та сіл близько 150 полісменів, до них долучаться 45 військовослужбовців Національної гвардії. Вже сформовані 77 автомобільних та 30 піших нарядів, що вийдуть на чергування в період проведення святкових заходів та релігійних відправ, і чиї маршрути максимально наближені до культових споруд, кладовищ, місць проведення масових заходів та народних гулянь.

З 7 по 9 та з 14 по 17 квітня будуть працювати додаткові пункти пропуску тимчасових переходів через Державний кордон, аби жителі прикордонних населених пунктів мали змогу вільно відвідати могили своїх рідних на кладовищах по обидві сторони держрубежу, – повідомив представник Державної прикордонної служби.

Правоохоронці закликають жителів області та гостей Сумщини поважати віросповідання прихожан інших конфесій, дотримуватись правил безпечної поведінки під час перебування в місцях великого скупчення людей, уважно слідкувати за дітьми, не зловживати спиртним і не порушувати громадський порядок.

Коментувати

15 січня 2019