Великі світлини маленьких місць: жителям Сумщини пропонують відправити фото громад на конкурс

0

Національний фотоконкурс “Великі світлини маленьких місць: моя громада, наше майбутнє” проходить за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.  Кожен охочий може продемонструвати, як він бачить життя громади, – йдеться на сайті Сумської ОДА.

Фото Укрінформ

Фото Укрінформ

Люди зможуть завантажувати світлини, які були зроблені фотоапаратом або смартфоном протягом 4 тижнів – це стосується як професійних митців, так і аматорів.

50 обраних фотографій переможців стануть частиною мандрівної виставки, яка подорожуватиме усіма областями України. Запустити експозицію організатори планують влітку.

Конкурс має на меті залучити жителів громад та сільської місцевості до реформи децентралізації та процесу об’єднання і спрямований на сприяння розумінню того, що кожен громадянин може активно підтримувати розвиток своєї громади, впливати на вирішення спільних проблем.

Долучитися до участі у фотоконкурсі можна до 20 травня 2018 року. Завантажити свої світлини треба на спеціальний портал.

Коментувати

15 січня 2019