Ветеранів АТО/ООС і членів їх сімей запрошують на безкоштовну терапевтичну групу

0

У Сумах розпочали набір на терапевтичну групу для ветеранів війни на Сході, членів родин ветеранів, волонтерів, учасників із груп уразливих категорій.

Ветеранів АТО/ООС і членів їх сімей запрошують на безкоштовну терапевтичну групу

Ви зможете поговорити на непрості теми, отримати підтримку, побачити себе очима іншої людини. Те, що відбувається в терапевтичній групі, дуже подібне на те, що відбувається з нами в реальному житті. Група дає вам можливість зустрітися з собою, зустрітися з іншими, отримати підтримку, покращити свої стосунки в житті, вирішити свої проблеми, оволодіти навиками психологічної самодопомоги, – пишуть організатори.

Робота відбуватиметься у загальній розмові, індивідуальній роботі психотерапевта (за запитом) з кожним учасником, використовуватимуть методи когнітивно-поведінкової терапії, тілесної терапії, психодрами, арт-терапії, коучингу.

Терапевтична група «Разом 4.5.0.» відбуватиметься по четвергам, один раз на два тижні. Якщо в учасників є маленькі діти, буде можливість їх залишити з нянею в кімнаті поряд на час роботи групи.

Група починає роботу 14 жовтня о 18:00. Кількість учасників 6-10 людей. Тривалість дві години.

Попередньо для участі потрібно заповнити форму.

Адреса: Простір громадських ініціатив “Розумний Хаб”, місто Суми, вул. Кузнечна, 2 (II-й поверх).

Участь у групі безкоштовна в рамках проекту “Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей”, що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Європейського Союзу.

Коментувати
22 жовтня 2021
21 жовтня 2021
20 жовтня 2021
19 жовтня 2021
18 жовтня 2021
14 жовтня 2021
13 жовтня 2021