“ВІЧ:НА:ВІЧ”: сумчан запрошують пройти онлайн-тест на ВІЛ і отримати подарунок

0

На Сумщині та у всіх регіонах України триває акція “ВІЧ:НА:ВІЧ”. Українців закликають бути відвертим із самим собою та не вдаючись до сторонньої допомоги зробити перший крок до знання свого ВІЛ-статусу — пройти онлайн тест “ВІЧ:НА:ВІЧ”.

“ВІЧ:НА:ВІЧ”: сумчан запрошують пройти онлайн-тест на ВІЛ і отримати подарунок

Тест розробила найбільша пацієнтська організація БО «100% ЖИТТЯ». Він містить ряд питань, відповівши на які, ви зможете оцінити ризики власної поведінки. Додаток не ставить діагноз і не виявляє вірус в організмі.

Окрім цього, після проходження тесту, можна переглянути список стаціонарних пунктів тестування у вашому місті та, за бажанням, зробити швидкий тест на ВІЛ.

Упродовж двох тижнів кожен, хто завантажить мобільний додаток HIV Test та пройде онлайн тестування ВІЧ:НА:ВІЧ, гарантовано отримає подарунок — концептуальну футболку “FIGHT FOR LIFE”, еко-сумку, або стікерпак.

Так кожен зможе долучитись до місії найбільшої пацієнтської організації — БОРОТЬБИ ЗА ЖИТТЯ. У такий спосіб українців закликають до свідомого ставлення щодо свого здоров’я та більшої поінформованості про ВІЛ/СНІД.

Завантажуйте додаток за посиланнями:

AppStore: https://is.gd/zcZzQC
Android: https://is.gd/LrQHVf

Коментувати
06 грудня 2019
05 грудня 2019