Від сьогодні Суми у червоній карантинній зоні: детально про обмеження

0

Сьогодні опівночі набуло чинності нове карантинне зонування. Рішенням Державної комісії ТЕБ та НС від 9 жовтня Суми віднесено до «червоного» карантинного рівня поширення COVID-19.

Від сьогодні Суми у червоній карантинній зоні: детально про обмеження

Так, у Сумах обмежено:

☑ посадку пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення з 13 жовтня;

☑ відвідування закладів освіти здобувачами освіти (заклади дошкільної освіти працюють в черговому режимі);

☑ відвідування установ і закладів, що надають соціальні та реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім тих, які надають екстрені соціальні послуги, центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

До того ж:

☑ У місті введений повний масковий режим;

☑ діє повна заборона проведення масових заходів;

☑ діє повна заборона проведення масових заходів;

☑ спортивні змагання відбуватимуться без глядачів;

☑ транспорт по місту працює за умови перевезення пасажирів по кількості сидячих місць;

☑ у місті працюватимуть 30 контрольних мобільних груп, які будуть слідкувати за дотриманням усіх обмежень – масового маскового режиму, режиму роботи підприємств, закладів культури та харчування, фітнес-центрів та іншого бізнесу. При виявленні порушень – складання протоколів та закриття;

☑ проведуть дезінфекцію багатоквартирних будинків.

Також сьогодні, 12 жовтня, обговорять застосування у Сумах пункту обмежень згідно з Постановою КМУ № 641, що стосується заборони: «приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сферах культури, кінотеатрів, закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, спортивних залів, фітнес-центрів, торговельного і побутового обслуговування населення».

Коментувати
26 жовтня 2020
23 жовтня 2020
22 жовтня 2020
21 жовтня 2020
20 жовтня 2020