Віртуальні мандрівки: подорожувати Сумщиною відтепер можна в онлайн-режимі

0

З’явився інтернет-ресурс, на якому всі охочі зможуть знайти інформацію про найцікавіші місця регіону. Тепер мальовничі куточки області та унікальні пам’ятки архітектури доступні у цифровому форматі. Про це повідомляють на офіційному порталі ОДА.

Мандруй Сумщиною

Мандруй Сумщиною

Сайт “Мандруй Сумщиною” розробили у рамках спільного проекту компанії Google та облдержадміністрації.

Нам приємно, що завдяки активності облдержадміністрації Сумська область стала одним із пріоритетних регіонів цієї компанії, і хочу сказати, що це тільки початок. Ми працювали в кількох напрямках зі своїми партнерами, серед яких розвиток туризму, проекти щодо забезпечення  доступності для маломобільних груп населення, освітні, екологічні програми тощо. Ця співпраця покликана робити промоцію Сумщини не тільки в туристичній сфері, але й у бізнесі, – зазначив керівник апарату Сумської ОДА Дмитро Живицький.

Завдяки 3D-турам на сайті можна здійснити віртуальну прогулянку Палацом Голіцина та садибою “Круглий двір” у Тростянці, побачити унікальну яблуню-колонію віком 220 років в місті Кролевець, дослідити архітектурний комплекс православного чоловічого Софроніївського монастиря тощо.

Користувачі порталу можуть розробляти власні туристичні маршрути за допомогою опції “Моя подорож” або обрати вже готові.

До слова, Сумщина – дванадцята область, яка стала на шлях цифрового перетворення. Новий сайт приєднається до вже раніше представлених проектів інших регіонів України на порталі.

Коментувати
22 жовтня 2021
21 жовтня 2021
20 жовтня 2021
19 жовтня 2021
18 жовтня 2021
14 жовтня 2021
13 жовтня 2021