Володіння очільників обласних центрів: скільки землі у міського голови Сум (інфографіка)

0

“Слово і Діло” підрахувало, скільки землі у власності або в оренді у мерів та членів їхніх сімей. З огляду на те, що Луганськ, Донецьк і Крим тимчасово окуповані, а в Луцьку зараз призначений виконувач обов’язків міського голови, опрацювали декларації 21 очільника обласних центрів.

Скільки землі у мерів обласних центрів

Скільки землі у мерів обласних центрів

Виходячи з даних у деклараціях міських голів українських обласних центрів, сукупно вони володіють 25 гектарами землі.

Безумовно, наші мери не є латифундистами й у власників великих агрохолдингів зосереджені сотні тисяч гектарів цінних українських чорноземів. Але якщо вдуматися, то стільки ж землі – 25 га – отримали під забудову в 2017 році 418 учасників АТО в Мукачеві, – пише “Слово і Діло”.

Найбільше землі задекларував мер Чернігова Владислав Атрошенко. За його сім’єю значаться 9 ділянок загальною площею майже 8 га. На другому місці – міський голова Рівного Хомко, який володіє 5,2 га землі. І замикає трійку лідерів очільник Одеси Труханов. Його сім’я офіційно володіє двома ділянками площею майже 2,8 га.

У малоземельних областях західної України скромні мери Івано-Франківська та Чернівців виявилися справжніми містянами, оскільки в них узагалі немає землі, навіть дачі в шість соток. Також без власної ділянки землі живе мер Харкова Геннадій Кернес.

Мер Києва Кличко володіє лише 25 сотками. Це при тому, що в деяких селян присадибні ділянки лише стартують з площі в чверть гектара. Ще скромніший мер Львова Садовий, у якого лише 10 соток дорогоцінної галицької землі.

А очільник Сум Олександр Лисенко має 3 земельні ділянки, загальна площа яких близько 0, 2 га.

Детальніше – на інфографіці.

Інфографіка Слово і Діло

Інфографіка Слово і Діло

Коментувати
17 червня 2021
16 червня 2021
15 червня 2021
14 червня 2021
11 червня 2021
10 червня 2021