ВООЗ визнала ігроманію психічним розладом

0

Всесвітня організація охорони здоров’я визнала ігрову залежність психічним розладом, якщо вона триває протягом року і переважає над іншими інтересами в житті людини. Про це повідомляє Українська правда.

ВООЗ визнала ігроманію психічним розладом

ВООЗ визнала ігроманію психічним розладом

Всесвітня організація охорони здоров’я внесла ігрову залежність в Міжнародну класифікацію хвороб, – пише УП.Життя з посиланням на DW.

Там залежність від цифрових та відеоігор описана як “модель наполегливої або періодичної ігрової поведінки“, яка стає настільки великою, що отримує “перевагу над іншими життєвими інтересами”.

Такий розлад можна діагностувати, якщо поведінка тягне за собою порушення в особистій, сімейній, соціальній та інших областях і спостерігається протягом щонайменше 12 місяців.

Це дозволяє зрозуміти, що примушує людей хворіти та вмирати, а також вживати заходів для запобігання страждань і порятунку життів, – сказав гендиректор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус, передає Reuters.

Міжнародною класифікацією хвороб керуються лікарі по всьому світу, тепер у ній 55 тисяч захворювань, травм та причин смерті.

Коментувати

15 лютого 2019
14 лютого 2019
13 лютого 2019