Вибори в ОТГ Сумщини призначено на 30 червня

0

Центральна виборча комісія призначила перші і додаткові вибори в об’єднаних громадах по всій Україні, в тому числі і в Сумській області.

Постанова ЦВК №846 від 20.04.2019 призначає перші вибори депутатів та голів в Білопільській (Білопільський район), Річківській (Білопільський район), Синівській (Липоводолинський район) та Липоводолинській об’єднаних територіальних громадах (Липоводолинський район) на 30 червня 2019 року, також на цю дату постановою ЦВК № 847 від 20.04.2019 призначено вибори додаткові вибори депутатів в Краснопільській (Тур’янська сільська рада) та Миколаївській (Кровненська сільська рада) ОТГ. Після цих виборів на Сумщині працюватимуть 34 об’єднані громади, питання виборів ще в двох створених громадах — Путивльській та Тернівській залишається відкритим.

Загалом по Україні перші вибори в ОТГ 30 червня 2019 року пройдуть в 66 об’єднаних територіальних громадах, ще в 30 ОТГ пройдуть додаткові вибори депутатів пов’язані з приєднанням сільських та селищних рад до вже існуючих громад.

Перші вибори голів і депутатів рад об’єднаних територіальних громад в Сумській області пройдуть в наступних населених пунктах:

1) Білопільська міська ОТГ: Білопільська міська рада (Білопілля, Коваленки, Перемога, Сохани), Нововирківська сільська рада (Нові Вирки, Бабаківка, Старі Вирки), Іскрисківщинська сільська рада (Іскрисківщина, Безсалівка, Нескучне, Рогізне, Соляники), Ободівська сільська рада (Ободи, Дігтярне, Макіївка), Павлівська сільська рада (Павлівка, Волфине, Катеринівка, Кисла Дубина, Мелячиха, Мирлоги, Шпиль), Рижівська сільська рада (Рижівка, Атинське, Будки, Голишівське, Стукалівка);

Білопільська міська ОТГ

2) Річківська сільська ОТГ: Річківська сільська рада (Річки, Баїха), Вирівська сільська рада (Вири, Барило, Білани, Головачі, Кравченкове), Горобівська сільська рада (Горобівка, Безсокирне, Біловишневе, Зарічне, Максимівщина, Омельченки), Коршачинська сільська рада (Коршачина, Амбари, Зелене, Синяк);

Річківська ОТГ

3) Синівська сільська ОТГ: Синівська сільська рада (Синівка, Довжик), Капустинська сільська рада (Капустинці, Гришки, Клюси, Тарасенки), Підставська сільська рада (Підставки, Мельники, Слобідка), Подільківська сільська рада (Подільки, Велика Лука, Весела Долина, Коломійцева Долина, Потопиха);

Синівська ОТГ

4) Липоводолинська селищна ОТГ: Липоводолинська селищна рада (смт Липова Долина, села Побиванка, Червона Долина, Червоногірка), Байрацька сільська рада (села Байрак, Довга Лука, Липівське), Беївська сільська рада (села Беєве, Куплеваха, Мельникове, Олещенкове), Берестівська сільська рада (села Берестівка, Яловий Окіп), Калінінська сільська рада (селище Суха Грунь, села Веселе, Галаївець, Легуші, Чирвине), Кімличанська сільська рада (село Кімличка), Лучанська сільська рада (села Лучка, Бухалове), Московська сільська рада (села Московське, Аршуки, Весела Долина, Воропаї, Стягайлівка, Хоменкове), Панасівська сільська рада (села Панасівка, Липівка, Столярове), Русанівська сільська рада (село Русанівка), Семенівська сільська рада (села Семенівка, Новосеменівка), Яганівська сільська рада (села Яганівка, Бугаївка, Грабщина), Яснопільщинська сільська рада (села Яснопільщина, Іванівка, Коцупіївка, Макіївське).

Липоводолинська селищна ОТГ

Додаткові вибори депутатів об’єднаних територіальних громад відбудуться в:

1) Краснопільська селищна ОТГ: Тур’янська сільська рада (Мар’їне, Миропільське, Проходи, Тур’я);

2) Миколаївська сільська ОТГ: Кровненська сільська рада (Кровне, Руднівка).

Коментувати

17 травня 2019
16 травня 2019