Виставку “Зоологізми” показали у Сумах

0

Вчора, 7 травня, у Агенції промоції “Суми” відбулось відкриття виставки Олени Бояровської “Зоологізми”. 

Виставку “Зоологізми” показала у Сумах

Більшість робіт демонструють уперше. Авторка пропонує придивитися до характерів та провести аналогії з людськими типажами. Всі зображені тварини – її давні та нові знайомі.

 Треба зробити багато фото, відео та багато замальовок однієї тварини, аби отримати саме ту роботу, що була задумана. Адже хочеться не тільки показати переконливо тварину, але й втілити ідею, задум, – говорить Олена.

Виставку “Зоологізми” показала у Сумах

На вході представили серію нарисів, присвячену знайомству дитини зі світом живої природи. Кумедні миттєвості, зрозумілі та близькі кожній матері.

Загалом на підготовку виставки пішло приблизно чотири місяці, але саме працювати над нею я могла лише тоді, коли моя дворічна донька спала. Тобто по дві години на добу. Вдавалася до будь-яких хитрощів, аби подовжити цей час. Сподіваюся, результат був того вартий, – розповіла авторка.

Виставку “Зоологізми” показала у Сумах

Назва для виставки народилась під час роботи, спочатку Олена подумала, що це її авторський неологізм, але коли загуглила, виявилось, що таке слово вже існує. Зоологізм – це перенесення тваринних рис та образів на людей.

Виставку “Зоологізми” показала у Сумах

Звісно, були кумедні випадки. Фотографувала ворону для графіки “Останній лист”. Поки я її підманювала, її “подружка” мене обікрала – інша ворона витягла з сумки мій блокнот із нарисами. У житті ще не бачила такої здивованої ворони, – поділилась Олена Бояровська.

Відвідати виставку можна до 26 травня включно. Вхід вільний.

Коментувати
25 листопада 2020
24 листопада 2020
23 листопада 2020
20 листопада 2020
19 листопада 2020
18 листопада 2020
17 листопада 2020