Я веду Instagram-сторінку свого кота

0

Сумчани розповіли, чому ведуть сторінки своїх котів, як створюють контент і навіщо хвостатим особисті профілі в соцмережах.

Я веду Instagram-сторінку свого кота

Бенгальські кішки Делі Великі Джунглі – матуся, 2,5 роки. Цирілла – дочка Делі, 6 місяців

Instagramdelhithekit

Господарка: Анна Чирва, 26 років

Сторінка в Instagramdelhithekit. Сторінка ведеться з 28 жовтня 2018 року

Спочатку у нас в домі з’явилася Делі, а за нею – мільйон фотографій її щоденних пригод. Характер бенгалів надзвичайно цікавий. Це гіперактивність, жага уваги та спілкування, любов до води, грація і риси диких предків. Тому ми захотіли цим поділитися та подарувати радість іншим. З народженням Цирілли напрямки контенту блогу розширилися. Зараз він про співіснування котів з людьми і всі його наслідки, а саме: котячі вимоги та протести, синхронне спання, перегляд футболу, освітні програми, водні процедури та постійні спроби налагодження контакту з мешканцями акваріуму.

Instagramdelhithekit

Instagramdelhithekit

Instagramdelhithekit

Чарлі, 4 роки, порода сіамська. Сімба, 3 роки, порода Канадський сфінкс

Господарка: Еллада, 26 років.

Сторінка в Instagramsimba_and_charlie_cats. Сторінка ведеться з 23 вересня 2017 року.

Цей блог про життя двох котодрузів. Класні фото, які демонструють дружбу зовсім різних за породою та характером котів. Мої коти дуже гарні! Вони активні учасники нашого життя! Чарлі ефектна блакитноока. Сімба неземний інопланетянин. Він любить позувати! Ідея інстаграму для котів з’явилася тоді, коли у моєму власному профілі, стало забагато їхніх знімків.

Кіт Тіша, 3,5 роки 

Instagramsexy.tishka

Господар: Артем, 23 роки

Сторінка в Instagramsexy.tishka. Сторінка ведеться близько півтора року.

Це не блог, а звичайний профайл. В один момент господар зрозумів, що його кіт – тупо особистість. А ще, я зрозумів, що у Сексі Тішки надто багато гарних фото, і одного профайлу на двох замало. У Сексі Тішки ви не знайдете красивих текстів, однак можна просто зайти і подивитися на це “руде чудовіще”. Бо, як не крути, він такий котик 🙂

Instagramsexy.tishka

Instagramsexy.tishka

Instagramsexy.tishka

Кіт Мартін, мейнкун, один рік

Instagram: martinluther.cat

Господар: Андрій, 32 роки

Посилання на Instagram: martinluther.cat, сторінка ведеться з 30 січня 2019 року.

До створення сторінки в Instagram, ми викладували історії про його витівки у себе в профілях. Підписували їх тегом #Мартінютийкіт. Окремий Instagram підгледіли у песика Брукліна.

Instagram: martinluther.cat

Instagram: martinluther.cat

Кішка Ромашка, вісім місяців

Instagram: koshka_romashka_d

Господарка: Оля, 22 роки

Посилання на Instagram: koshka_romashka_d. Сторінка ведеться з 9 січня 2019 року

Ідея з’явилася випадково. Просто стала помічати, що у мене дуже багато фоток Ромашки і вирішила, що їх потрібно якось реалізовувати. От і зробила їй власну сторінку в Instagram. Пишу про будні Ромашки та прив’язую ці історії до реальних. Наприклад якісь мотиваційні тексти, роздуми на серйозні теми. Ну і стараюся писати історії з ноткою гумору, щоб читачам було цікаво.

Instagram: koshka_romashka_d

Instagram: koshka_romashka_d

Instagram: koshka_romashka_d

Як вам ідея вести сторінку домашнього улюбленця в соцмережах? Пишіть свої думки у коментарях! А також діліться своїми фото або посиланнями на Instagram-сторінки інших хвостатих. Зберемо другу частину матеріалу разом 🙂

Коментувати

24 травня 2019
23 травня 2019
22 травня 2019