Як на Сумщині автономізують заклади вторинного та третинного рівня надання медичної допомоги

0

За інформацією обласного управління охорони здоров’я, на сесіях місцевих рад вже прийнято рішення про автономізацію 26 закладів вторинного рівня із 29 (90%) та 19 – третинного рівня із 20 (95%), з них 14 закладів вторинного рівня зареєстровано в органах державної реєстрації.

Як на Сумщині автономізують заклади вторинного та третинного рівня надання медичної допомоги

Зокрема, у органах державної реєстрації вже зареєструвалися Сумська міська клінічна лікарня №4, дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди, Конотопська та Тростянецька міські лікарні, Шосткинська дитяча лікарня та стоматологічна поліклініка, Білопільська, Великописарівська, Конотопська,  Краснопільська, Кролевецька, Лебединська, Шосткинська та Ямпільська ЦРЛ). Готуються пакети документів на чергові сесії місцевих рад щодо перетворення 2 центральних районних лікарень у комунальні некомерційні підприємства (Глухівська та Путивльська). Не визначилися з приводу автономізації 2 стоматологічні поліклініки (обласна клінічна та Роменська районна.

За оперативними даними в системі eHealth зареєстровано 19 закладів вторинного рівня із 29 (65,5%) та 15 лікарів.

Важливим завданням органів місцевого самоврядування наразі є забезпечення медичних установ комп’ютерною технікою, що поки становить 34,3%, у тому числі робочих місць лікарів – 20%. У 2019 році придбано 45 комп’ютерів для поліклінічних відділень закладів вторинної ланки (при потребі – ще 1 158).

Коментувати

19 липня 2019
18 липня 2019
17 липня 2019