Як не треба лікувати застуду: поради Уляни Супрун

0

Як правильно лікувати ГРВІ, а які способи не дають результату, розповіла в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Як не треба лікувати застуду: поради Уляни Супрун

Нарзі для лікування ГРВІ багато українців все ще обирають величезний спектр непотрібних препаратів. Коли насправді для цього доцільно застосовувати зовсім невелике розмаїття ліків.

Наприклад, при перших ознаках застуди, популярним є застосування інтерферонів. Це препарат, які мають дуже сильну дію та серйозні побічні ефекти. Вони призначаються при тяжких захворюваннях, як онкологія, коли лікар визначає, що користь від призначення цієї групи препаратів переважає ризики.

Коштують вони зовсім недешево, а застосування проти застуди жодним чином не виправдано та може бути шкідливим для здоров’я, – наголошує очільниця МОЗ.

У випадку ГРВІ, справді кращий вибір — постільний режим, пиття чаю з малиною, здорова їжа і сон. І жарознижувальне, якщо температура вища за 38,5.

Ви набагато успішніше допоможете собі одужати, якщо полегшите симптоми організму саме цими простими методами, ніж почнете бомбити його усілякими лікарськими комбінаціями, – додає Уляна Супрун.

Крім того, Супрун запропонувала добірку від INgenius про те, чим не варто лікувати застуду та грип. Додатково є корисні альтернативи:

– Чим лікувати ГРВІ;

– Чи допомагає цибуля?

– Сила малини;

– Як правильно пчихати;

– Як діє вакцина від грипу та які протипоказання

Коментувати

23 серпня 2019
22 серпня 2019
21 серпня 2019