Як у Сумах планують відзначати День Європи

0

Цими вихідними, 18 та 19 травня, у Сумах відбудеться святкування Дня Європи

Як у Сумах планують відзначати День Європи

Основні заходи відбудуться в суботу – 18 травня. Цього дня сумчан дивуватимуть інтерактивними, мистецькими та арт-майданчиками. Гості зможуть взяти участь у майстер-класах волонтерів Європейського корпусу солідарності та концертних програмах, зробити “селфі” біля тематичних локацій, переглянути презентацію національних меншин та земляцтв іноземних студентів, скуштувати страви національних кухонь. На майдані Незалежності, об 11:00, відбудеться флеш-моб “Еко-Сумки для Еко-Сум”. Цим святкові заходи не обмежаться, традиційно відбудеться фестиваль “Ніч музеїв”, який вже встиг полюбитися містянам.

Наступного дня, 19 травня в міському парку культури та відпочинку ім. Кожедуба відбудеться інтелектуальна спортивно-розважальна гра “Єврофутквест”. Цього ж дня біля Альтанки, пам’ятникау цукру та ТРЦ “Мануфактура” свою творчість сумчанам даруватимуть “вуличні” музиканти.

Окрім цього, 15 травня в навчальних закладах міста пройде онлайн-урок до Дня Європи для старшокласників “Євроінтеграція – це цікаво!”. А 16 травня, в рамках відзначення Дня Європи, в Конгрес-центрі СумДУ для усіх охочих пройде захід під назвою День кар’єри ЄС “Працюй за європейськими стандартами!”, де сумчани матимуть можливість долучитись до панельної дискусії “Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз?”, тренінгу зі складання резюме, публічної презентації та інших soft skills, поспілкуватися з фахівцями українських та європейських компаній, дізнатися про можливості навчання, стажування та роботи за кордоном.

Коментувати
30 квітня 2020
29 квітня 2020
28 квітня 2020
27 квітня 2020
24 квітня 2020
23 квітня 2020