Як виконує свої обіцянки міський голова Сум (інфографіка)

0

«Слово і Діло» продовжує відстежувати, як виконують свої обіцянки політики та чиновники. Сьогодні вони пильно придивилися до мерів обласних центрів України й підрахували їхній рейтинг відповідальності. Обіцянки зафіксовані на час каденції з урахуванням всіх періодів перебування на посаді, в тому числі виконувача обов’язків міського голови.

Як виконує свої обіцянки міський голова Сум (інфографіка)

Зокрема, міський голова Сум Олександр Лисенко виконав 38% обіцянок. Він пообіцяв, що добудують футбольну академію “Барса”, створять тролейбусну лінію на Прокоф’єва, забезпечать Суми ангіографом тощо.

31 обіцянка у мера Сум перебуває у стадії виконання. Серед тих, що “в процесі” – невідремонтована Альтанка, яку обіцяли відреставрувати у 2018 році. Також Олександр Лисенко обіцяв відремонтувати ряд вулиць, побудувати єдиний прозорий офіс з надання соціальних допомог і послуг, створити сучасну операційну у міській клінічній лікарні №1 тощо.

Пообіцяв і не виконав міський голова Сум 34 обіцянки. Так Олександр Лисенко запевняв, що щороку міська рада буде закупляти по 10 нових тролейбусів для обласного центру, обіцяв ініціювати закупівлю автобусів великої місткості, відремонтувати вулицю Кузнечну тощо.

Як виконує свої обіцянки міський голова Сум (інфографіка)

Мери зазвичай дають багато обіцянок. На сьогодні максимальний рівень виконання запевнень серед усіх мерів у Сергія Надала (Тернопіль), який виконав 61% зобов’язань. Втім, можна сказати, що Надал є одним із найдосвідченіших мерів, оскільки обіймає посаду з листопада 2010 року. За цей час він дав 301 обіцянку, з яких виконав 183, а 65 – провалив.

Друге місце в рейтингу відповідальності українських мерів на сьогодні посідає Володимир Миколаєнко (Херсон), який за чотири роки на посаді міського голови встиг виконати 55% обіцянок. Загалом за ним значаться 53 зобов’язання, з яких він 29 виконав, а 21 – провалив.

Третє місце ділять два мери, які виконали по 51% обіцянок: тепер уже колишній міський голова Полтави Олександр Мамай та чинний мер Вінниці Сергій Моргунов.

Коментувати
26 липня 2021
23 липня 2021
22 липня 2021
21 липня 2021
20 липня 2021