Як зробити зимовий відпочинок для дитини безпечним

0

Щойно надворі випадає сніг, малеча біжить малювати “янголів” та кататися на санчатах. Для дітей зима та сніг — це багато приємних емоцій. Натомість для батьків це може означати додатковий клопіт, адже потрібно подбати про захист та безпеку дітей у дещо складніших умовах.

Як зробити зимовий відпочинок для дитини безпечним

Тож як зробити зимовий відпочинок для дитини безпечним

▪️Передусім варто подбати про те, щоб дитині надворі було тепло та комфортно. Вдягати потрібно кілька шарів одягу, аби за потреби верхній можна було зняти. Водночас, є правило, що дитині потрібно на один шар одягу більше, аніж дорослій людині.

▪️Під час прогулянки регулярно перевіряйте, чи одяг на дитині є сухим та теплим. Якщо курточка, штани або взуття намокли, дитину потрібно відразу завести в тепле приміщення та обігріти.

▪️Не гуляйте з маленькими дітьми за температури нижче -10°C. Дітям старшого віку не варто гуляти за температури, нижчої −25°C.

▪️Стежте за тим, щоб дитина не перемерзла. Дитяча шкіра замерзає значно швидше, аніж у дорослих. Про те, що це все ж сталося може свідчити слабкість та сонливість малюка, нерозбірлива мова та незграбність. У такому разі потрібно повернутися додому та помістити малюка в теплу (але в жодному разі не гарячу) ванну.

▪️Не залишайте дітей без нагляду. І хоча ця порада є абсолютно універсальною, взимку вона стає особливо актуальною.

▪️Поясніть дітям, чому не варто торкатися язиком холодного металу. Ця порада також досі актуальна, хоча й виглядає доволі банальною.

▪️Малюкам також не варто гратися в сніжки чи кататися на санчатах біля води, особливо, якщо вона лише щойно замерзла. У такий період не можна бути певними щодо міцності криги. http://bit.ly/3588D1V Також варто вдягати захисні шоломи під час катання на ковзанах.

▪️Що стосується гри в сніжки, то наприклад, Канадська асоціація педіатрів не радить дітям гратися в сніжки через високий ризик травмування. Нікому не хочеться бути скруджами, що вкрали святкові розваги в малюків, але все ж будьте уважні. Дійсно не варто гратися в сніжки, якщо сніг дуже щільний чи трохи підтанув, а відтак на морозі може перетворитися на кригу. Також поясніть дитині, чому не можна загортати камічники в сніжки.

Дотримуючись цих простих правил та здорового глузду, збережете здоров’я своїх малюків та матимете менше клопоту цієї зими.

Коментувати
24 січня 2020
23 січня 2020
22 січня 2020