Які обіцянки давав міський голова Сум щодо шкіл і дитячих садочків (інфографіка)

0

Літо добігає кінця, на носі новий навчальний рік. Тож місцевим чиновникам варто поквапитися з ремонтом, будівництво та оснащенням шкіл. «Слово і Діло» розбиралось, як про навчальні заклади дбають українські мери.

Тоді, як міські голови інших міст України давали по чотири, а той шість обіцянок щодо ремонту шкіл, міський голова Сум дав лише одну обіцянку. Олександр Лисенко запевняв, що до початку нового навчального року всі школи та дитячі садки в Сумах будуть перевірені. Наразі ця обіцянка на інфографіці позначена як “виконана”.

У Києві Віталій Кличко цього року обіцяв відкрити дві школи. Столичні депутати вже навіть ухвалили відповідне рішення. Обидві школи відкриються на Позняках: школа №332 за адресою вулиця Бориса Гмирі, 2-В, школа №334 – за адресою проспект Миколи Бажана, 34-А. Минулого року Кличко вже виконав обіцянку щодо відкриття школи – до 1 вересня запрацював навчально-виховний комплекс «Ерудит» у Солом’янському районі.

А, наприклад, мер Львова Андрій Садовий ще минулого року заявив про намір збудувати адаптовану до українських стандартів школу з викладанням англійською мовою.

Коментувати

17 червня 2019
14 червня 2019
13 червня 2019