Які онлайн-лекції відвідати сумчанам цього тижня?

0

Кількість заходів у місті поступово збільшується, проте все одно залишається невеликою. А от онлайн-лекцій та вебінарів, на щастя, вистачає. Тож якщо вам не терпиться дізнатися щось нове, читайте нашу добірку.

“Е-освіта в твоєму місті”

“Е-освіта в твоєму місті”

Коли: 17 червня, 19:00 20:30.

Де: Twitch.

Стрім-інтерв’ю з координатором концепту е-освіта у Львові Юрієм Свірським. Юрій розповість про специфіку впровадження електронної освіти у Львові і про те, як цей досвід можна реалізувати в інших містах, а також відповість на питання. Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя. Ведучий програми: керівник студій цифрових мистецтв Martian Teapots Ілля Сафронов.

Реєстрація на захід.

Запис стріму зможете подивитися на YouTube. 

“Адвокація: від зернятка до врожаю”

“Адвокація: від зернятка до врожаю”

Коли: 17 червня, 19:00 20:30.

Де: Zoom.

Лекторка вебінару Тетяна Дурнєва, виконавча директорка ГО “Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ»”, правозахисниця. 

Учасники отримають інструменти для аналізу проблеми та створення карт стейкхолдерів, а також дізнаються про сім секретів успішної адвокації та почують історії про успішні адвокаційні кампанії. Лекторка також поділиться реальними адвокаційними випадками з власного досвіду.

Зареєструватися.

За годину до початку усі зареєстровані отримають посилання. Вебінар проходитиме з перекладом жестовою мовою.

Якщо є запитання, пишіть на info@ffr.org.ua

Як створити своє медіа в Телеграм

Як створити своє медіа в Телеграм

Коли: 18 червня, 19:00 20:30.

Де: Twitch.

Стрім-інтерв’ю із засновниками телеграм-каналу The Old York Times Захаром та Антоном Процюками. Хлопці розкажуть про Телеграм як медіа платформу, рекламу, ком’юніті, інструментарій для ведення свого медіа, а також відповідатимуть на питання. Програма реалізується в рамках проєкту “Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО Центр освіти впродовж життя. Ведучий програми: керівник студій цифрових мистецтв Martian Teapots Ілля Сафронов.

Реєстрація на захід.

Запис стріму зможете подивитися на YouTube. 

Спецпроєкт ІРРП та журналістів-розслідувачів: “Так ми розслідуємо!”

Спецпроєкт ІРРП та журналістів-розслідувачів: “Так ми розслідуємо!”

Коли: 17-24 червня, 13:00.

Де: Zoom.

Інститут розвитку регіональної преси вирішили разом із журналістами-розслідувачами проводить спецпроєкт “Так ми розслідуємо!”. Він складається із восьми вебінарів. Половина уже минула, проте на інші чотири ви ще можете встигнути. Наприклад, 17 червня Катерина Лихогляд зі “Слідство.Інфо” поділиться досвідом розслідувань криміналу та зловживань в місцях несвободи, а 22 червня Юрій Горбач із “Сила правди” покаже, як розслідувати політичні фінанси в регіонах.

Розклад вебінарів.

Зареєструватися.

Семінар творчої молоді від видавництва «Смолоскип»

Семінар творчої молоді від видавництва «Смолоскип»

Коли: 17-21 червня.

Уже 26-й за рахунком семінар, куди запрошують письменників та письменниць, громадських активістів та активісток, режисерів та режисерок, загалом тих, хто хоче творити.

На учасників чекають:

▪ Поетичний турнір; 

▪ Медіамайстерня;

▪ Тренінги зі створення анімації, перфомансу та написання новели.

▪ Політична гра;

▪ Конкурс власних проєктів;

▪ Поетичні читання;

▪ Бард та музична вечірка.

Запрошені гості: Володимир Єрмоленко «Ритм часу: ключові соціально-політичні тренди у світі та в Україні», Тетяна Трофименко «Головні помилки молодих авторів. Як не потрапити в лапи зубатої критики?», Ростислав Семків «Панк, кіберпанк, стімпанк. Як література бачить майбутнє людства?».

Реєстрація на захід.

Кількість учасників обмежена.

Коментувати
26 січня 2021
25 січня 2021
22 січня 2021
21 січня 2021
20 січня 2021
19 січня 2021
18 січня 2021