Якою має бути “гарна дружина” на думку українських чоловіків (результати опитування)

1

Якою має бути “гарна дружина” на думку українських чоловіків? На це питання знайшли відповідь в рамках дослідження «Сучасне розуміння маскулінності: ставлення чоловіків до гендерних стереотипів і насильства щодо жінок». Його проводив Інститут демографії та соціальних досліджень спільно з Мінсоцполітики та українським представництвом Фонду народонаселення ООН.

Так, 70% чоловіків вважають, що гарна дружина мусить піклуватися про дім та готувати для родини,
67% чоловіків переконані, що жінка повинна бути поступливою, і йому повинно належати вирішальне слово в родині. Ще 66% чоловіків впевнені, що жінка повинна прагнути догодити чоловікові. Зокрема, очікують, що жінка відразу погодиться на інтимні стосунки. А 63% чоловіків стверджують, що дружина повинна піклуватися про маленьких дітей.

Окрім цього, майже 40% чоловіків вважають, що жінка не повинна ставити під сумнів думку та рішення чоловіка. А 37% респондентів очікують, що жінка зароблятиме менше чоловіка.

Ще 20% чоловіків уважають, що використання жінками контрацепції формує передумови до надмірної сексуальної свободи. Зокрема, очікують, що жінка буде цнотливою.

І на останок, 10% респондентів вважають, що жінка повинна терпіти насильство, заради збереження родини.

Коментувати

1 Коментар
Валерія
• 21:47 | 14 червня 2018

Ну-ну, з цієї статті можна дізнатись, що чоловіки прагнуть мати рабиню, яка повинна надати себе по першій потребі, при цому не використовуючи контрацептивів та ще й не завагітніти при цьому(адже на ній попередження вагітності) чи навпаки постійно вагітніти, народжувати та самій займатися дітьми, чоловіком, домашніми справами, і терпіти насильство з боку того, хто має захищати?
Щойно я зрозуміла, що не хочу виходити заміж, адже я нехочу бути рабинею без права висловити свою думку!

Відповіcти
15 лютого 2019
14 лютого 2019
13 лютого 2019