Юні митці змагались у Сумах

0

У дитячій художній школі ім. М. Г. Лисенка вшосте відбувся Відкритий обласний конкурс юних художників. Про це йдеться на Інформаційному порталі СМР.

Юні митці змагались у Сумах

Цей творчий проект було започатковано з метою вшанування пам’яті видатного українського скульптора, народного художника України, академіка, професора, уродженця Сумщини Михайла Григоровича Лисенка.

Його головною метою є виявлення та розкриття творчого потенціалу юних художників, підтримка педагогічної творчої ініціативи, розповсюдження кращого педагогічного досвіду та методики навчання у початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладах системи Міністерства культури України.

Юні митці змагались у Сумах

Юні митці змагались у Сумах

Організаторами конкурсу є відділ культури та туризму та дитяча художня школа ім. М. Г. Лисенка

Цьогоріч учасниками конкурсу стали 50 юних дарувань – вихованців дитячої художньої школи ім. М. Г. Лисенка, Охтирської дитячої художньої школи, Шостинської школи мистецтв, Глухівської школи мистецтв, Харківської художньої школи ім. І. Репіна та студенти Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського. Конкурс проходив у двох вікових категоріях.

Всі переможці отримали Дипломи та подарунки у вигляді наборів гуашевих фарб та пастелі, а учасники – альбоми для акварелі.

Коментувати

24 травня 2019
23 травня 2019
22 травня 2019