Юстиція Сумщини інформує батьків і дітей про булінг

0

Тиждень протидії булінгу проходить на Сумщині в рамках інформаційної кампанії Мін’юсту #СтопБулінг загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я маю право!”. Про це повідомляють на сайті обласної юстиції.

Фото sumyjust.gov.ua

Фахівці Головного управління юстиції в Сумській області наразі активно співпрацюють з бібліотеками, виходять на вулиці населених пунктів регіону для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи .

Фото sumyjust.gov.ua

Жителів Сумщини необхідно інформувати з усіх важливих питань. У ці дні ми активно поширюємо інформацію про булінг – серйозну та вкрай гостру проблему сучасності, що торкається дітей. Фахівці юстиції забезпечили бібліотеки області інформацією про булінг та його види, про відповідальність за вчинення булінгу, можливі механізми реагування та захисту постраждалих осіб, – говорить перший заступник начальника юстиції Сумщини Ірина Данильченко.

На вулицях люди отримують від фахівців юстиції буклети, з яких можна дізнатися про механізми захисту від булінгу та відповідальність за здійснення морального і фізичного насильства. У кожному інформаційному виданні є телефони гарячої лінії та служб безоплатної правової допомоги.

Фото sumyjust.gov.ua

Фото sumyjust.gov.ua

Фото sumyjust.gov.ua

Нагадаємо, у Сумській класичній гімназії встановили “Правовий MessageBox”. Це пересувний інформаційний куточок, де розміщені друковані матеріали про порядок виїзду дітей за кордон, а також щодо протидії булінгу та домашньому насильству,

Коментувати
08 серпня 2022
05 серпня 2022
04 серпня 2022
03 серпня 2022
02 серпня 2022
01 серпня 2022
29 липня 2022
28 липня 2022
27 липня 2022
26 липня 2022