З 1 січня “Укртелеком” підвищить тарифи

0

Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) за пропозицією одного з найбільших українських операторів телекомунікацій «Укртелекому» ухвалила рішення підвищити тарифи на послуги зв’язку з 1 січня 2018 року, повідомляє інформаційне агенство УНІАН, посилаючись на прес-службу регулятора.

З 1 січня "Укртелеком" підвищить тарифи

З 1 січня “Укртелеком” підвищить тарифи

Комісія ухвалила рішення про затвердження Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги та визнання таким, що втратив силу, рішення НКРЗІ від 08.11.2016 № 589, – йдеться в повідомленні.

Як повідомили УНІАН у прес-службі «Укртелекому», для домашніх користувачів вартість граничних тарифів для абонентів, які проживають в містах, збільшиться на 3 грн, а для абонентів, які проживають в селі, – на 5 грн.

НКРЗІ ухвалила рішення про зміну граничних тарифів на фіксовану телефонію з 1 січня. Зміни в граничних тарифах на 2018 рік у середньому передбачають підвищення абонплати на 8,3%. Це залежить від типу підключення (окрема чи спарена лінія), населеного пункту (місто чи село), – відзначили у прес-службі.

У компанії додали, що рішення НКРЗІ набуде чинності після реєстрації в Міністерстві юстиції України.

«Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку України. Компанія надає послуги зв’язку майже 8 млн абонентів фіксованої телефонії та послуги швидкісного інтернету понад 1,6 млн клієнтів.

Контрольний пакет акцій компанії належить групі українського бізнесмена Ріната Ахметова «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ).

Коментувати

21 жовтня 2019
18 жовтня 2019