З червня на Сумщині запрацює сервіс “єМалятко”

0

Проєкт «єМалятко» надасть можливість отримати 10 послуг держави, пов’язаних із народженням дитини, за однією електронною заявою одразу в пологовому будинку. Також передбачається зменшення кількості необхідних візитів з одинадцяти до нуля, а кількості документів, що вимагаються, – з 37 до одного.

З червня на Сумщині запрацює сервіс “єМалятко”

Підготовча робота щодо початку реалізації цього проєкту на Сумщині триватиме до 31 травня 2020 року, запуск послуги заплановано з 1 червня 2020 року. В Україні під’єднають 1760 точок (ЦНАП, пологових будинків). Перенавчання адміністраторів відбудеться протягом цього тижня.

Проєкт «єМалятко» значно спрощує процедуру отримання послуг, пов’язаних із народженням дитини, а саме передбачено: державну реєстрацію народження дитини; визначення походження дитини; реєстрацію місця проживання; внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів; реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; призначення державної  допомоги при народженні дитини; видачу посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї; призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях; визначення належності до громадянства України; внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру.

Коментувати
28 вересня 2020
25 вересня 2020
24 вересня 2020
23 вересня 2020