З травня українці зможуть отримати онлайн-довідки про пенсії та зарплати

0

У травні Пенсійний Фонд планує запустити сервіс дистанційного отримання довідок про розмір пенсії та заробітної плати. Про це заявив у вівторок, 17 квітня, голова правління ПФУ Олексій Зарудний, – пише Укрінформ.
Фото Укрінформ

Фото Укрінформ

У найближчий місяць буде запущено сервіс дистанційного отримання довідок про розмір пенсій та розмір заробітної плати, про сплачені внески. Минулого року впроваджено технологію електронного пенсійного посвідчення. Цього року стартують сервіси захищеної комунікації з громадянами через sms-повідомлення, мобільні месенджери та контакт-центр Пенсійного фонду, – сказав Зарудний.

Він додав, що важливим завданням є також завершення процесу створення електронних пенсійних справ, яких наразі налічується 5,4 млн.

Ядром цих новацій, за словами Олексія Зарудного, став модернізований Реєстр застрахованих осіб, який адмініструється Пенсійним Фондом. У цьому реєстрі нині на кожну людину, котра працює, і на кожного пенсіонера заведено індивідуальну облікову картку, в якій відображена абсолютно вся інформація про заробітки, з яких сплачено страхові внески, а відтак про її страховий стаж, розміри пенсії та інші страхові виплати.
Коментувати

15 січня 2019
14 січня 2019