За тиждень на кір захворіли 8 сумчан

0

Як повідомляють у відділі охорони здоров’я, за минулий тиждень зареєстровано вісім випадків захворювання на кір, з них сім дорослих та одна дитина.

За тиждень на кір захворіли 8 сумчан

За тиждень на кір захворіли 8 сумчан

Дорослі перебувають на стаціонарному лікуванні у міській клінічній лікарні № 4, дитина – у міській дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди.

Випадки захворювання на кір у місті почали реєструватися з 3 квітня поточного року. Всього зафіксували 39 випадків (31 дорослий та вісім дітей). У 27 осіб кір уже підтверджено лабораторно, інші дообстежуються, – інформують у міськвідділі охорони здоров’я.

Із 31 дорослого, що захворіли на кір, не було щеплено або відсутні дані про щеплення у 17 осіб, одна особа мала одне щеплення, 13 осіб – два щеплення.

Із восьми дітей не щепленими виявилися п’ять осіб, три особи мали два щеплення. Таким чином, хворіють на кір переважно нещеплені особи. Щеплені переносять хворобу у більш легкій формі.

У Міністерстві охорони здоров’я нагадують, що ліків від кору не існує. Зупинити спалах може тільки вакцинація, тож батьків закликають захистити своїх дітей та зробити їм профілактичне щеплення.

Коментувати

15 лютого 2019
14 лютого 2019
13 лютого 2019