За тиждень на кір захворіли 8 сумчан

0

Як повідомляють у відділі охорони здоров’я, за минулий тиждень зареєстровано вісім випадків захворювання на кір, з них сім дорослих та одна дитина.

За тиждень на кір захворіли 8 сумчан

За тиждень на кір захворіли 8 сумчан

Дорослі перебувають на стаціонарному лікуванні у міській клінічній лікарні № 4, дитина – у міській дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди.

Випадки захворювання на кір у місті почали реєструватися з 3 квітня поточного року. Всього зафіксували 39 випадків (31 дорослий та вісім дітей). У 27 осіб кір уже підтверджено лабораторно, інші дообстежуються, – інформують у міськвідділі охорони здоров’я.

Із 31 дорослого, що захворіли на кір, не було щеплено або відсутні дані про щеплення у 17 осіб, одна особа мала одне щеплення, 13 осіб – два щеплення.

Із восьми дітей не щепленими виявилися п’ять осіб, три особи мали два щеплення. Таким чином, хворіють на кір переважно нещеплені особи. Щеплені переносять хворобу у більш легкій формі.

У Міністерстві охорони здоров’я нагадують, що ліків від кору не існує. Зупинити спалах може тільки вакцинація, тож батьків закликають захистити своїх дітей та зробити їм профілактичне щеплення.

Коментувати

07 грудня 2018