Завтра у Сумах презентують виставку світлин з молодіжних програм ЄС

0

Сумська міська галерея презентує подорожуючу виставку світлин з проєктів Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності. Уже близько місяця знімки подорожують Україною та радують глядачів у різних регіонах. Суми стали третім містом, до якого приїхала фотовиставка!

Завтра у Сумах презентують подорожуючу фотовиставку про молодіжні програми ЄС

Світлини зібрали серед українських громадських організацій і молоді, яка брала участь у програмах Європейського Союзу. Серед надрукованих — і фотографії сумчан, які варто побачити!

40 знімків подорожуючої виставки — це десятки проєктів і організацій, кілька сотень активних молодих людей, нові ідеї та навички, європейський досвід, зміна світогляду й особистісний вплив на кожного, хто є причетним до Erasmus+.

Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності — це програми ЄС, завдяки яким українська молодь разом із ровесниками з усієї Європи може взяти участь у міжнародних обмінах, тренінгових курсах або поїхати волонтером за кордон.

У 2020 році завершується черговий семирічний цикл цих програм. І хоч попереду нові можливості та розширення напрямків, українські громадські організації об’єдналися, аби підбити підсумки та згадати роки Erasmus+ та Європейського корпусу солідарності в Україні.

Переглянути виставку, яку в Сумах організовує Інформаційний центр Еразмус+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні та громадська організація Center for Euroinitiatives, сумчани зможуть до 13 вересня.

Місце проведення виставки – Агенція промоції Суми.

Відвідання презентації та виставки можливо лише за умови дотримання карантинних вимог.

Коментувати
24 вересня 2020
23 вересня 2020
22 вересня 2020
21 вересня 2020