Житель Сумщини став найкращим випускником британської Королівської військової академії

0

Житель Сумщини, лебединець Артем Бараненко  став найкращим закордонним випускником Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті. Про це йдеться в повідомленні посольства Великої Британії в Україні.

Житель Сумщини став найкращим випускником британської Королівської військової академії

У 2004 році до 1-го класу Лебединської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 прийшов на навчання Артем Бараненко. У школі він вчився до 8-го класу, після чого його сім’я переїхала до Сум. Там Артем продовжив навчання у кадетському корпусі ім. І.Г.Харитоненка.

Після його закінчення вступив до Львівського кадетського військового училища, а потім став кращим випускником Королівської академії Сухопутних військ у Великобританії, де отримав шаблю найкращого закордонного випускника.

Щороку цю відзнаку присуджують курсанту, який продемонстрував найвищі результати у навчанні та під час складання іспитів. Цьогоріч в академії навчалися 33 офіцери, які представляли збройні сили 22-х різних країн, зокрема, Афганістану, Албанії, Азербайджану, України та США.

Артем став першим українцем, який удостоївся цієї високої відзнаки і є одним із найкращих серед 15 українців, які навчались у Сандгерсті.

Нагороду курсантові  вручав генерал-майор Пол Ненсон, командувач Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті та кавалер Ордену Британської Імперії.

Коментувати
24 січня 2020
23 січня 2020