Жителі Сумщини вже можуть послухати «Радіо НВ»

0

У 40 містах України зазвучали позивні нового «Радіо НВ». Це перша загальнонаціональна радіостанція розмовного формату, яка покриває усі обласні центри та найбільші райцентри країни. Мовлення здійснюється на тих частотах, де раніше мовило «Радіо Ера ФМ». Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Фото nv.ua

Фото nv.ua

На Сумщині почути програми, які транслює «Радіо НВ», можна в обласному центрі, а також у Ромнах, Конотопі та Шостці.

«Радіо НВ» – це колишнє«Радіо Ера». Покриття території області залишається, а щодо збільшення/зменшення аудиторії – час покаже. Все буде залежати від програмного наповнення ефіру. Якщо контент радіостанції буде відповідати потребам слухача, то радіо з новим позивним збільшить власну аудиторію, – говорить представник Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у Сумській області Лариса Якубенко.

Представники мовника зазначають, 15 годин на добу (з 7 до 22) «Радіо НВ» транслюватиме прямоефірні програми. Кожні дві години в ефір виходитимуть 20-хвилинні новини, які не будуть продаватися іншим мовникам. Також слухачам пропонують цілу низку неполітичних передач про музику, історію, кіно, їжу, футбол та інше. Вести їх будуть журналісти і експерти, які давно спеціалізуються в цих галузях.

До слова, увесь редакційний матеріал готуватиметься українською мовою, російська звучатиме лише в авторських програмах.

Коментувати

18 березня 2019
15 березня 2019