Жителів Сумщини запрошують на фестиваль етнічного одягу “Аристократична Україна”

0

Фестиваль-показ пройде 28 липня на території історико-культурного комплексу “Замок-музей “Радомисль” на Житомирщині. 

Аристократична Україна

“Аристократична Україна” проводиться вже втретє. Мета фестивалю – відродження національних традицій України, розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, що вважають своєю Батьківщиною Україну, а також представниками народів, що проживають на території України.

Крім того, фестиваль сприяє пізнанню етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі та серед громадян інших країн світу.

Етнофешншоу “Аристократична Україна” – це свято української краси, яке щороку збирає всіх, хто палко любить Україну. В цей день ви зможете відчути і зрозуміти Україну та її національні традиції краще, ніж будь-коли, – запевняють організатори.

Моделями для демонстрації українського стилізованого одягу цьогоріч стануть не професійні моделі, а дружини загиблих захисників – героїв АТО.

Під час фестивалю на території історико-культурного комплексу “Замок-музей “Радомисль” відбуватиметься також і ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь. До участі запрошують всіх охочих.

Контактна особа від оргкомітету фестивалю: Світлана Хоменко, 068 86 70250,  events.radozamok@gmail.com.

Коментувати

15 лютого 2019
14 лютого 2019
13 лютого 2019