Жителям Охтирки, які постраждали від повені, починають компенсувати збитки

0

Охтирчани, які постраждали від весняного паводку, отримають одноразову грошову допомогу. Відповідне рішення ухвалив виконком Охтирської міськради. 

Фото УДСНС у Сумській області

Фото УДСНС у Сумській області

Уже з 2 травня кошти почали надходити на рахунки жителів райцентру.

Ухвалене  рішення стосується тих громадян, які надали необхідні документи до розгляду питання. Робота триває, заяви ще надходять, робоча група працює і відповідно до заяв, які будуть опрацьовуватися, охтирчанам нададуть матеріальну допомогу, – пояснив міський голова Охтирки Ігор Алєксєєв.

Очільник Охтирки подякував за фінансову підтримку, котру отримали від тростянчан. Також він висловив вдячність робочій групі, котра обстежувала оселі постраждалих жителів райцентру, і структурним підрозділам міськради, що опрацьовували питання щодо підтримки людей, яким стихійне лихо завдало шкоди.

Нагадаємо, велика вода накрила Охтирку на початку квітня. Паводок підтопив близько 400 садиб. Із домівок людей евакуювали човнами. Весняна повінь зіпсувала речі, меблі та побутові прилади, пошкодила домівки і господарські будівлі, а також завдала шкоди птиці та худобі.

Коментувати

17 червня 2019
14 червня 2019
13 червня 2019