Жителям Сумщини пропонують взяти участь у Відкритій платформі “Поруч з дитиною”

0

3 жовтня жителів Сумської області запрошують взяти участь у Відкритій платформі “Поруч з дитиною”, що проходить у рамках проекту “Громадська підтримка освітньої ініціативи на користь реалізації права дітей-сиріт на сім’ю у громадах Сумської області”.

Платформа “Поруч з дитиною” працюватиме 3 жовтня

Захід має на меті поширити світові сучасні методики роботи з дітьми у сфері соціальної, педагогічної і психологічної реабілітації дітей групи ризику та популяризувати сімейні форми виховання дітей-сиріт.

Платформа орієнтована, перш за все, на прийомних батьків, батьків-вихователів, фахівців служб у справах дітей, центрів соціально-психологічної реабілітації дітей області, центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів тощо.

На учасників очікує змістовна програма від фахівців з Київщини, а також лекції про вплив травми на розвиток і поведінку дитини, професійне вигоряння та інше.

Організаторами заходу є Служба у справах дітей облдержадміністрації та громадська організація “Поступ: освітній простір” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Платформа “Поруч з дитиною” працюватиме 3 жовтня з 10:00 до 14:00 у Конгрес-центрі СумДУ в аудиторії № 102.

Коментувати
22 червня 2020
19 червня 2020
18 червня 2020
17 червня 2020
16 червня 2020